Macbook Pro M1 – Recenzja

Cześć!

Generalnie rzecz biorąc, czy jest sens wydawać 10 000 zł na laptop? W moim przypadku tak, ze względu na to, ze to jest moje miejsce pracy i suma summarum ten sprzęt sam na siebie zarabia.

Gdy stanąłem przed decyzją wyboru następnego produktu, na którym będę montował, projektował oraz tworzył materiały do internetu, to wybór od razu padł na laptop z Apple. Początkowo chciałem kupić z procesorem Intel, ale znajomi od razu powiedzieli, że jeżeli kupię z tym procesorem, to mogę ich nie znać.

Z uwagi na to, że w sumie chcę mieć znajomych, to postanowiłem, że ryzykuje i wybieram na procesorze M1.

Bardzo zdziwiła mnie różnica cenowa, bo przy konfiguracji laptopa na Intelu to cena laptopa oscylowała w okolicach 23 000, a z M1 to 9 600.

Jeżeli chcesz obejrzeć pełną recenzję to zapraszam do obejrzenia mojego nowego filmu.

Chcesz wiedzieć więcej? Zaobserwuj mnie!

Podaj adres e-mail, na który regularnie wyślę Ci świetne materiały o video marketingu!

Uwaga ważne!
Musisz kliknąć przycisk w pierwszej wiadomości, by potwierdzić swój adres! Jeśli wiadomość nie przychodzi, sprawdź foldery “spam” i “oferty”.

PAMIĘTAJ, żeby
odebrać wiadomość potwierdzającą i kliknąć w przycisk.

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisami graba.com.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Jakub Grabowski prowadzący działalność gospodarczą w Siedlcach (08-110) przy ul. Sokołowskiej 30/74. NIP 8212667546. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na graba.com.pl/polityka-prywatnosci