O mnie

Jakub "Graba" Grabowski

Operator kamery, montażysta, czasami fotograf.

W wieku 17 lat byłem finalistą konkursu dla studentów, dzięki czemu miałem szanse wykonać kampanię dla Uber Eats’a.

Z zawodu jestem grafikiem komputerowym. W 2018 roku zdobyłem tytuł Fotografa Amatora Roku. W swojej historii prowadziłem media społecznościowe Pogoni Siedlce, Victorii Sulejówek, UKS Junior Zacisze. Tworzyłem filmy dla wielu firm, m.in. Betterway, Prokeeper Akademia Bramkarska czy New Elite System. Aktualnie współpracuje z Parity.pro, gdzie przygotowuje materiały dla Instytutu McKenzie’go oraz Tubądzin Volleyball Mosir Sieradz. Po godzinach chodzę na siłownię oraz czytam książki o marketingu i rozwoju osobistym. 

Rafał Wysocki

Fotograf Sportowy, Grafik, Nauczyciel, Dyrektor oraz Trener. 

Z wykształcenia jestem nauczycielem WFu. Od wielu lat uczę w szkole podstawowej.

Moją największą pasją jest fotografia sportowa. Zajmuje się nią od dłuższego czasu, starając dostarczyć jak najlepsze materiały dla klienta. Do tej pory współpracowałem z klubami i stowarzyszeniami takimi jak: MKP Pogoń Siedlce (piłka nożna), MKS Pogoń Siedlce (rugby), SKS FENIKS Siedlce (lekkoatletyka), Agencja Rozwoju Miasta (zawody biegowe), Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (lekkoatletyka), UKS Basket (koszykówka), KPS Siedlce (siatkówka). W ramach samorozwoju i uzupełnienia warsztatu pracy zająłem się grafiką komputerową. W swoim portfolio mam tworzenie plakatów, ulotek oraz innych materiałów reklamowych.  

Alicja Guz

Dziennikarka, copywriterka

Z wykształcenia jestem dziennikarką. Skończyłam studia magisterskie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. 

Pracowałam już jako copywriter w sklepach internetowych, a teraz realizuję się zawodowo jako dziennikarka w znanym polskim dzienniku.Moją największą pasją jest właśnie pisanie. Uważam, że słowa spisane na czystej kartce mają ogromną moc. Żadna tematyka nie jest dla mnie zbyt trudna, by stworzyć dobry tekst. Motoryzacja, erotyka, kwiaty doniczkowe czy wyposażenie wnętrz … O wszystkim dam radę napisać. W wolnych chwilach układam puzzle i czytam książki (głównie reportaże społeczne i kryminały). One w gruncie rzeczy też zostały wcześniej przez kogoś napisane!

Dlaczego warto wybrać NAS?

MamY młode spojrzenie na to co nas otacza. Bardzo często przewidujeMY następne zagrania ze strony Facebooka czy YouTube dzięki czemu jest nam łatwiej stworzyć tak filmy czy zdjęcia, które idealnie wpasują się w Twoje grono odbiorców oraz przyciągną nowych klientów. Cały czas się rozwijamy i doszkalamy aby być z dnia na dzień co raz lepszy w tym co robimy

Efektywność

Przede wszystkim w swoich działaniach stawiam na efektywność, nie efektowność.

Zaangażowanie

Każdemu zleceniu poświęcam się
w 100%, abyś osiągnął największy zysk.

Doświadczenie

Dzięki poszerzaniu swoich granic
i łapaniu okazji udało mi się wykonywać kampanie dla wielu topowych marek.