Zaufanie i współpraca przynoszą najlepsze efekty

Zobacz jak przebiegały nasze projekty i jaki przyniosły rezultat dla Klientów z różnych branż. Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych wdrożeń? A może masz już pomysł na własny projekt? Napisz do nas!

Marketing sportowy

Swoją przygodę rozpocząłem od produkcji materiałów dla MKP Pogoń Siedlce, o czym mogłeś się przekonać w zakładce o mnie. Nie tylko produkuję takie rzeczy, ale na spokojnie zacznijmy od tego 🙂

MKP Pogoń Siedlce

Produkcja materiałów video oraz zdjęć pokazujących życie w klubie zza kulis, promocja akademii piłkarskiej oraz prowadzenie mediów społecznościowych.
Współpraca zakończona

Victoria Sulejówek

Produkcja materiałów video oraz zdjęć pokazujących życie w klubie zza kulis, promocja akademii piłkarskiej oraz prowadzenie mediów społecznościowych.
Współpraca kontynuowana.


UKS Junior Zacisze

Prowadzenie mediów społecznościowych oraz produkcja materiałów video oraz zdjęć na promocję klubu piłkarskiego na Warszawskim Targówku.
Współpraca koonytynuowana.

BetterWay​

Produkcja profesjonalnych materiałów szkoleniowych do późniejszej sprzedaży w sklepie internetowym i na autorskiej platformie szkoleniowej.
Współpraca koonytynuowana.

E-Commerce

Rynek e-commerce w czasach pandemii bardzo szybko rósł na sile, więc i również mi wpadło kilka zleceń z tej kategorii. Tutaj produkcja materiałów jest ukierunkowana pod sprzedaż. 

TrendyMen

Produkcja profesjonalnych materiałów promocyjnych oraz kreowanie wizerunku nowej marki z odzieżą męską, elegancką typu marynarki, koszule, spodnie
Współpraca koonytynuowana.

Zamebluj

Produkcja profesjonalnych materiałów promocyjnych oraz kreowanie wizerunku nowej marki z meblami, które mają bardzo dobrą jakość.
Współpraca koonytynuowana.

Jeżeli jest to dla Ciebie za mało

To zapraszam Cię, abyś odwiedził media społecznościowe firm, z którymi współpracuję. Zobaczysz tam całą magię. Przez ilość produkowanych materiałów nie chcę Cię zalać setkami informacji.  Jeżeli chcesz zobaczyć mój proces, jak pracuję oraz jakie materiały aktualnie tworzę to, zapraszam Cię na moje media społecznościowe. Aby Tobie ułatwić, to kliknij po prostu ikony poniżej. 

Podaj adres e-mail, na który regularnie wyślę Ci świetne materiały o video marketingu!

Uwaga ważne!
Musisz kliknąć przycisk w pierwszej wiadomości, by potwierdzić swój adres! Jeśli wiadomość nie przychodzi, sprawdź foldery “spam” i “oferty”.

PAMIĘTAJ, żeby
odebrać wiadomość potwierdzającą i kliknąć w przycisk.

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisami graba.com.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Jakub Grabowski prowadzący działalność gospodarczą w Siedlcach (08-110) przy ul. Sokołowskiej 30/74. NIP 8212667546. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na graba.com.pl/polityka-prywatnosci